Crazy Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tic, tac a sunat, 3 secunde, te-am mancat!

In jos

Tic, tac a sunat, 3 secunde, te-am mancat! Empty Tic, tac a sunat, 3 secunde, te-am mancat!

Mesaj Scris de Liberty Dum Aug 23, 2015 4:54 pm

În cursul a 2 ani,mai mulţi copii din 10 oraşe diferite ce nu aveau vreo legătură unii cu alţii,cântau acest vers în fiecare noapte. Părinţii îşi întrebau copiii unde au auzit ei asta,aceştia răspunzând categoric „El mi-a spus..” şi arătau cu mâna către tavan. Preoţii erau chemaţi pentru a sfinţii casele oamenilor speriaţi de acest fenomen răspândit într-o parte bună din America. Acest cântec a trecut după o săptămâna în alte oraşe şi se întorcea. A durat 2 ani ca fenomenul să dispară definitiv. Interogaţi de preoţi şi părinţi despre cântec,majoritatea copiilor au avut aceiaşi poveste. Dormeau şi la ora 02:03 se sculau şi auzeau acest cântec de undeva de sus. Când ceasul bătea de ora 3 cântecul se oprea iar copiii se culcau la loc. Scepticii spun că a fost doar o coincidenţa,alţii că demonii controlau copiii,manipulându-i să cânte mereu şi mereu. Acest caz era gata să fie închis până când o fată de 7 ani a spus preotului şi poliţiei că la ora 2 când aceasta se ducea la toaletă l-a văzut pe tatăl ei fredonând acel cântec în timp ce urca pe bloc. Tatăl fetei a rămas stană de piatră,la momentul dat acesta leşinând. Nu se ştie nici acum de unde a apărut acest cântec dar toţi sunt siguri că v-a reveni.

Sursa: www.miturisi--legende.blogspot.com

Liberty
Server Owner
Server Owner

Posts : 76
Points : 137
Join date : 19/08/2015
Age : 21
Location : Botosani, Romania

http://www.skilledg.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum